faceBÖK

2008 senesinde BÖğürtlen bünyesindeki 2 sivri beyin, Sosyal Ağları kullanmaktan anlamayanlarınn verdiği ızıdırabın tepkimesiyle bir araya gelip "onlar pes edinceye kadar biz pes etmeyeceğiz" diye söz verdiler (Admin X & ceRox). Yanlarına 3 kanka daha alıp (Tantrum, Snakebite, Karsantı) VOLTRAN VOLTRaN VOLTRaN diye bağırdılar ve Voltran'ı oluşturdular.
Artık gece gündüz facebook'un bokunu çıkaran, sapıklar, sahte hesaplar, kötü niyetli kişiler, bölücüler ve korsancılara karşı amansız bir mücadele içindeydiler.

Her darbede daha da güçlenip deneyim kazandılar. Binlerce kötü amaçlı grup sayfa ve profilin kapanmasını sağladılar ve içinde bulunduğumuz sosyal ağı daha iyi bir hale getirmek için çabaladılar.

BÖğürtlen ekibinden ADMİN X'in geliştirdiği bu sosyal proje; şimdi BÖğürtlen Atölyesi projesinden gelen genç neferlerle 2010 senesinin Günah Keçisini oynuyor.


ARTIK faceBÖK HAREKETİ ENGELLENEMEZ !!
Vatana millete hayırlı olsun

http://www.facebook.com/the.faceBOK |
faceBÖK : facebook'daki bütün kirli çamaşırlar, sergimizde sahiplerini buluyor. Siz de gelin ve görün. Yüzüne bulaştıranlara bir ayna da siz tutun |

Kimdir bu taze kanlar, yeni adminler ?

faceBÖK adminleri,
Atölye projesinde yetişmiş; gözü kara, karnı tok, gözü pek, eli açık, yüreği geniş, altı kuru, keyfi yerinde, genç ve özel bir BÖğürtlen ekibidir.

BÖğürtlen uzmanları tarafından el değmeden tek tek seçilmiş ve Admin X tarafından özenle onaylanmıştır.

İŞTE O EKİP:
- - - - - - - - -
01) - Roi -
02) - eMKey -
03) - Vincent -
04) - Numero Uno -
05) - Mmk -
06) - Gakgos -
07) - AnarShest -
08) - Öcü -
09) - LostCombatant -
10) - DeadCaptain -
11) - SheSansur -
12) - Einkatölvu (PCkopat) -
13) - Hamosil -


SORUMLU DENETMENLER
- - - - - - - - -
Hele Destur, Köpek: Admin X
Şşt Gençler, Ayıp oluyor ama: bLuto
Oturabilirsiniz arkadaşlar : Karsantı
Hmmm...: ceRox